Suplementy diety zawładnęły sklepami stacjonarnymi, internetowymi, aptekami i drogeriami. Większość osób łyka niektóre z nich w ciągu swojego życia – jedni wzmacniają odporność, inni uzupełniają niedobory. Niezależnie od tego, do czego mają służyć dane tabletki, warto dobierać je mądrze i dbać o to, by produkt był sprawdzony. Dlaczego klienci chętnie wybierają Now Foods? Czy naturalne substancje są skuteczne i bezpieczne?

Najwyższa jakość

Stosowanie różnego rodzaju suplementów diety często wiąże się ryzykiem – zwłaszcza jeśli ich skład oparty jest o składniki niewiadomego pochodzenia. Decydując się na zażywanie tabletek, kropli lub innych form, warto przed zakupem sprawdzić, czy oprócz głównej substancji, preparat nie zawiera sztucznych dodatków, wypełniaczy oraz niepotrzebnych konserwantów. Produkty Now Foods to jakość i satysfakcja, która zapewnia swoim klientom najlepsze składniki, formuły najlepiej przyswajalne oraz naturalne. Dzięki temu, uzupełniając niedobory, nie trzeba martwić się o to, że wraz z przyjmowaniem witamin, do organizmu trafiają także inne, niepotrzebne substancje.

Bezpieczeństwo i uniwersalność

Now Foods to marka, która wyróżnia się uniwersalnością. Różnorodność produktów sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie – od dzieci, po dorosłych i seniorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumenckim, wiele produktów jest oznaczonych jako bezpieczne dla alergików. Spora część suplementów nie zawiera glutenu, pszenicy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów. Dzięki temu osoby cierpiące na celiakię lub inne poważne schorzenia i nietolerancje pokarmowe spokojnie mogą sięgać po suplementy tej marki, nie ryzykując wystąpienia objawów niepożądanych. Marka posiada w swoim asortymencie wiele produktów, a należą do nich:

  • suplementy diety,
  • produkty dla sportowców,
  • naturalna żywność,
  • olejki eteryczne,
  • kosmetyki,
  • suplementy dla zwierząt.

Taki wybór pozwala dobrać preparat działający jak najlepiej i najskuteczniej na dany organizm.

Suplementacja nie powinna przebiegać bez zastanowienia się nad tym, czego potrzebuje organizm – warto dobierać produkty ostrożnie i dokładnie.